Firemné akcie, spoločenské podujatia a svadby

Firemné akcie
Pre Vašu akciu vytvoríme podľa Vášho priania ponuku na mieru, program od počiatočného návrhu až po jeho realizáciu s kompletným servisom (program, catering, animátori atd.). Od využitia možností areálu s lanovým centrom, jazerom, či amfiteatrom Vám splníme aj špeciálne požiadavky, ako napríklad let balónom…Na všetky spoločenské udalosti zabezpečíme mäso bravčové, hydinové, hovädzie, alebo jahňacie z vlastnej produkcie.

Rodinné oslavy
Využite možnosť opekania a grilovania, či prípravy gulášu, pod šírim nebom, v prírode. Pre deti máme pripravené rôzne loptové hry, bedminton a detské ihrisko.
V prípade potreby Vám zapožičiame náradie pre rybolov a na grilovanie, úlovky si môžte sami ugrilovať.

Svadby
Výzdobu a stolovanie zabezpečíme podľa Vašich predstáv a želaní. Maximálna kapacita 200 hostí. Hudba reprodukovaná, alebo živá kapela.

Zorganizujeme pre Vás: firemné dni, teambuilding, športové dni, deň detí, opekanie, grilovanie, guláš party, ochutnávka farmárskych výrobkov, FAMILY DAYS pre deti a dospelých, súťaž športového rybárčenia.

Ponúkame Vám: lanové centrum, multifunkčné športové ihrisko s umelým povrchom a osvetlením (20x40m) -futbal, floorbal, tenis…, jazda na buginách, 2x vonkajší bazén, kúpací sud, návšteva nášho mini zoo, lukostrelba, strelba zo vzduchovky, rybolov, 2 zarybnené jazerá, vonkajšie grilovanie,, zapožičanie bicyklov, stolný tenis

Máte otázky? Spýtajte sa

Školy v prírode a detské tábory

Hladáte areál vhodný pre deti, v prírode a s množstvom aktivýt ? Ste na správom mieste ! Areál Park pod Borovicou je už tradične obľubeným miestom pre školy v prírode a detské tábory. Okrem klasických škôl v prírode organizujeme tiež jednodňové výlety s bohatým programom a zabezpečením stravy na celý deň. Ubytovanie je možné v novopostavenom drevenom zrube kanadského typu s kapacitou 12 lôžok plus 7 prístelok. Alebo v klasických murovaných a drevených bungalovoch s celkovou kapacitou 174 pevných lôžok.

Pre deti sme pripravili množstvo aktivít ako:

  • lanové centrum
  • vodné bicyklovanie a člnkovanie na jazere
  • športové hry na multifunkčnom ihrisku s umelým trávnikom
  • loptové hry na basketbalovom ihrisku
  • prehliadka a kŕmenie zvierat v našej minizoo
  • kúpanie sa vo vonkajšom bazéne
  • vonkajšie grilovanie/opekanie

V letných mesiacoch sa u nás uskutočnujú letné tábory Tralaland – www.tralaland.sk

Máte otázky? Spýtajte sa

Rybársky letný tábor pre deti

8-dňový (7 nocí) letný tábor pre chlapcov i dievčatá, rybárov začiatočníkov aj pokročilých (7-16 rokov). NOVINKA: chytáme už na 3 jazerách!

Fotky z minuloročných turnusov a priebežne fotky z prebiehajúcich turnusov sledujte na našom Facebooku

Miesto:
Park pod Borovicou v blízkosti obce Trnava Hora v Kremnických vrchoch. Pre všetky deti, ktoré radi podľahnú čaru prírody a zvlášť vášni zvanej RYBOLOV čaká rybárky tábor v čarovnom prostredí Kremnických vrchov, v rozsiahlom Parku pod Borovicou (11 ha) pri Trnavej Hore s troma jazerami: prvé veľké 0,5 ha (obsádku tvorí kapor, amur, šťuka, jeseter, pleskáč, karas) a druhé menšie s rozlohou 0,4 ha (kapor,amur,karas,šťuka,lieň). V roku 2021 pribudlo tretie tzv. VIP jazero (0,6 ha) s kapitálnymi kaprami, jesetermi, amurmi. Jazerá sú pravidelne každoročne zarybňované. GARANTUJEME ŽE OD NÁS NIK NEODÍDE BEZ ULOVENEJ RYBY!

Program: deti sa zoznámia s teoretickými i praktickými spôsobmi a rybolovnými technikami(na položenie, feeder, na plavák, prívlač, lov na deličku…). Naučia sa ako si správne prichystať rybárske náčenie na jednotlive techniky lovu pod vedením skúsených rybárov. Pre deti je okrem rybolovu prichystaný ďalší pestrý program – rôzne sútaže, hry, záverečné rybárske preteky. Rybársky lístok sa nevyžaduje. Dieťa, ktoré má aktuálny rybársky lístok nech si ho vezme so sebou. Pôjdeme taktiež rybárčiť na rieku Hron.

Ubytovanie:
– je v novopostavenom Zrube Kapor nachádzajúcom sa v bezprostrednej blízkosti kaprového jazera. Deti budú ubytované v 3-4 lôžkových izbách na troch poschodiach. Na každom poschodí je samostatné wc, sprcha. Celkový počet lôžok je 18. Chlapci a dievčatá budú ubytovaní oddelene.

– 7x ubytovanie v novopostavenom kanadskom Zrube Kapor
– strava 5x denne, celodenný pitný režim
– program každý deň podľa ponuky (ale hlavne budeme chytať ryby, nie sme časovo ničím obmedzení, sme na svojom)
– animátori
– odborná a zdravotná starostlivosť
– člnkovanie na jazere
– kúpanie a oddych pri vonkajšom vyhrievanom bazéne iba 10 m od Zruba Kapor
– multifunkčné vonkajšie ihrisko na umelej tráve
– večerne grilovačky
– tričko s logom tábora v cene-1 kg krmiva na zakŕmenie
– záverečné rybárske preteky s ocenením pre najlepších
Stravovanie:
– je zabezpečené 5x denne,(dostatok ovocia, zeleniny, mäsa, mliečnych produktov, celodenný pitný režim). Možnosť po dohode zabezpečiť stravu vhodnú k potravinovej alergii.Ďalšie aktivity v areáli v cene pobytu
– 1 x podľa výberu( lanová dráha, tarzaní skok) ďalšie hry a športy- taktiež na našom multifunkčnom ihrisku s umelou trávou (tenis, floorbal, futbal), alebo oddych pri vonkajšom vyhrievanom bazéne, člnkovanie na jazere, či turistika v okolí Parku pod Borovicou. Minifarma- kŕmenie ovce, kozy, somárik, lama, diviačia obora.Komplexné cestovné poistenie /storno,prerušenie cesty,úraz,zodpovednosť za škodu/za príplatok 2 eur/osobaZa príplatok 15 EUR zapožičanie koplexnej výbavy na rybolov včetne návnadMax.kapacita na turnus je 34 deti,cca.17 rybárov a 17 western.Turnusy/Dátumy:(súrodenci zlava 5 eur/dieťa,pobyt 2 a viac turnusov zľava 10 EUR/turnus)
Turnusy: Cena EUR Počet dní
3.7.-10.7.2021 219 EUR – vypredané len pre náhradníkov 8 dní
10.7.-17.7.2021 219 EUR – vypredané len pre náhradníkov 8 dní
17.7.-24.7.2021 219 EUR – vypredané len pre náhradníkov 8 dní
24.7.-31.7.2021 219 EUR 8 dní
31.7.-7.8.2021 219 EUR 8 dní
7.8.-14.8.2021 219 EUR 8 dní
14.8.-21.8.2021 219 EUR – vypredané len pre náhradníkov 8 dní
21.8.-28.8.2021 219 EUR 8 dní

príchod po 14:00 hod., odchod do 10:00 hod.

Máte otázky? Spýtajte sa

Westernový jazdecký letný tábor pre deti vo Western City

8-dňový (7 nocí) letný tábor pre chlapcov i dievčatá (7-16 rokov).Fotky z minuloročných turnusov a priebežne fotky z prebiehajúcich turnusov sledujte na našom Facebooku

Miesto:
Park pod Borovicou v blízkosti obce Trnava Hora v Kremnických vrchoch. Vaše deti zažijú očarujúci týždeň v čarovnom prostredí Kremnických vrchov v rozsiahlom Parku pod Borovicou s výbehmi pre kone,dvomi jazierkami a plno zvieratkami.

Program:
V našom novoobjavenom mestečku Western city , sa Vaše deti na týždeň stanú začínajúcimi cowbojmi, ktorí si vyskúšajú ako títo hrdinovia museli čeliť prekážkam každodenného života.

Vaše deti sa naučia ako sa správať k prírode a zvieratám, priučia sa spolupatričnosti k svojim spolubojovníkom a v neposlednom rade k samostatnosti.Pod dohľadom kvalifikovaného trénera deti počas každodenných tréningov získajú základné jazdecké zručnosti,naučia sa starať sa a pracovať s koňmi zo zemi,pri kŕmení,čistení,ošetrovaní,vodení a kúpaní koní.
– jazda na koni 5x po 30 min
– hry zamerané na orientáciu v prírode
– tvorivé dielne
– rôzne súťaže
– maratón
– mnoho prekvapení

Ubytovanie:
Mladí cowboyi a cowgirls budú nocovať v moderne vybavenom kanadskom zrube PSTRUH, v ktorom sa okrem izieb ( každá so samostatnou kúpeľňou ) nachádza aj cowboyský saloon. Celkový počet lôžok je 16.

– 7x ubytovanie v kanadskom zrube
– 5x denne strava a celodenný pitný režím
– každý deň jedinečný program
– animátori
– odborná a zdravotná starostlivosť
– člnkovanie na jazere
– kúpanie a oddych pri vonkajšom bazéne
– večerne grilovačky, táborák
– tričko s logom tábora v ceneStravovanie:
je zabezpečené 5x denne,(dostatok ovocia, zeleniny, mäsa, mliečnych produktov, celodenný pitný režim). Možnosť po dohode zabezpečiť stravu vhodnú k potravinovej alergii.
Ďalšie aktivity v areáli
–  podľa výberu adrenalínová lanová dráha,tarzaní skok/za poplatok/ , či ďalšie hry a športy- taktiež na našom multifunkčnom ihrisku s umelou trávou (tenis, floorbal, futbal), alebo oddych pri vonkajšom vyhrievanom bazéne, člnkovanie na jazere, či turistika v okolí Parku pod Borovicou. Minifarma- kŕmenie ovce, kozy, somárik, lama.Komplexné cestovné poistenie/storno,prerušenie cesty,úraz,zodpovednosť za škodu/za príplatok 2 EUR/osobaTurnusy/Dátumy:(súrodenci 5 eur zĺava na dieťa,pri pobyte na 2 a viac turnusov zĺava 10 eur/turnus)
Turnusy: Cena EUR Počet dní
3.7.-10.7.2021 – vypredané len pre náhradníkov 219 EUR 8 dní
10.7.-17.7.2021 – vypredané len pre náhradníkov 219 EUR 8 dní
17.7.-24.7.2021- vypredané len pre náhradníkov 219 EUR 8 dní
24.7.-31.7.2021 219 EUR 8 dní
31.7.-7.8.2021 219 EUR 8 dní
7.8.-14.8.2021 219 EUR 8 dní
14.8.-21.8.2021 219 EUR 8 dní
21.8.-28.8.2021 219 EUR 8 dní

príchod po 14:00 hod., odchod do 10:00 hod.

Máte otázky? Spýtajte sa

Kontaktné informácie

Kontaktné informácie

Ako nás nájdete:
Smer z Bratislavy, po R1 odbočte na druhej odbočke smer Žiar nad Hronom, Prievidza doprava po asi 200m odbočte doľava smer Trnavá Hora, Hronská Dúbrava.

Smer od Zvolena po rýchlostnej ceste oddbočte doprava na Hronskú Dúbravu, prejdete obcou Hronská Dúbrava za ktorou nasleduje obec Trnavá Hora. V Trnavej Hore pri pube Monaco odbočte doprava a stále rovno cez železničné priecestie.

Ubytovateľ sa dohovorí: Slovensky, Česky, Poľsky, Anglicky, Nemecky, Maďarsky
Kontaktná osoba: Jozef Macz
Telefón0907 988 357
Email: podborovicou@gmail.com
 Sídlo na Google mapách

Pracovný čas:
Po-Pia od 8:00-14:00hod., Sobota od 8:00-12:00hod.

Adresa
Trnavá Hora 2487, 966 11 Trnavá Hora, Slovensko
GPS súradnice areálu: 48.605262 18.948409

Rezervovať sa na rybolov

Športový rybolov priamo v rezorte

Areál Park pod Borovicou sa v jarných, letných a jesenných mesiacoch stáva obľúbenou destináciou pre rybárske dovolenky. Na našich hostí čaká možnosť športového rybolovu v krásnej prírode Kremnických vrchov, romantické posedenia v altánku pri vode, či ugrilovaný čerstvý pstruh na večeru.

Priamo pred dreveným zrubom sa nachádzajú dve zarybnené súkromné rybárske jazerá. V kaprovom jazere s rozlohou 0,5 ha sú nasadené kapre do 8 kg, karasy a šťuky. Jazero pstruhové (0,4 ha) je zarybnené násadou pstruha dúhového a sivoňa amerického.

Aktivity v rezorte

V areáli pod Borovicou sme pre vás pripravili veľké množstvo rozmanitých aktivít voľného času. Zabavte sa na lanovom centre či jazdením na buginách, hraním tenisu a iných športových hier a oddýchnite si v kúpacom sude a vo vonkajších bazénoch.

Ak ste sa rozhodli,
zadajte si online rezerváciu na rybolov

Zadajte si čas a dátum v našom rezervačnom formulári

Zadať nezáväznú rezerváciu